Stacjonarny kurs na prawo jazdy Międzylesie Warszawa Wawer

:  ,   |   pa_color:  2700   |   Inne
Stacjonarny kurs na prawo jazdy Międzylesie Warszawa Wawer

2700 zł

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Międzylesia i okolic:

  • Anin
  • Radość
  • Stara Miłosna

na kurs prawa jazdy kat.B do naszej sali wykładowej przy ul. Bławatków 12. Przystanek “Bursztynowa-Szpital” (przy kościele im. NMP na Bursztynowej) linie 525 ,125, 119, 147 .

Wykłady będą się odbywać w poniedziałki i środy o godzinie 18 przez 3 kolejne tygodnie od momentu ogłoszenia kursu. Liczba miejsc jest limitowana i ze względu na pandemie koronawirusa COVID-19, nie ma możliwości dołączenia w trakcie trwania kursu. Wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w stacjonarnych wykładach zachęcamy do skorzystania z formy zajęć e-learningowych “teoria w domu”.

  • Wyczyść
SKU: brak

Cena kursu: 2700 zł

Termin rozpoczęcia kursu: niebawem ogłoszenie zapisów na czerwiec 2020

Dodatkowe informacje na temat kursu: Rafał Wróbel 511 619 433

Zajęcia praktyczne będą prowadzone na samochodach hyundai i20 takich jakie obowiązują na egzaminie w Warszawie, a instruktorami będą Rafał Wróbel i Konrad Lech (przy czym zastrzegamy sobie możliwość przydzielenia instruktora). Jeśli chcesz jeździć tylko z Rafałem albo tylko z Konradem zapraszamy do wykupienia kursu w formie e-learningowej z wybranym instruktorem.

Niebawem ogłosimy termin kolejnych pierwszych zajęć . Zapisać się i wykupić kurs będzie można przez naszą stronę internetową (Liczba miejsc limitowana. Decyduje kolejność zgłoszeń!).

Cena kursu: 2700 zł

Zachęcamy do wypełnienie formularza kontaktowego.

UWAGA !!! W prezencie za wypełnienie formularza (dla osób z Wawra i okolic) wyślemy podręcznik kat.B niezależnie od tego czy będziecie Państwo kontynuować naukę z nami czy w innej szkole jazdy.

Więcej informacji: Rafał Wróbel 511 619 433
Co chcesz kupić?

Stacjonarny kurs – całość, Stacjonarny kurs – zaliczka