Akademia doskonalenia jazdy Konrada Lecha

Doszkalanie Inne
Akademia doskonalenia jazdy Konrada Lecha

Akademia doskonalenia jazdy to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób, które potrzebują wsparcia za kierownicą.  Jeśli miałeś bądź miałaś przerwę w prowadzeniu samochodu to ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam na jazdy doszkalające podczas, których:

  • oswoisz się na nowo z autem
  • poprawię twoją technikę jazdy
  • przypomnisz sobie przepisy ruchu drogowego

A to wszystko pod moim okiem. Możemy w trakcie zajęć dla zwiększenia twojego komfortu, korzystać z samochodu przystosowanego do nauki jazdy  (w każdej chwili będę mógł zatrzymać pojazd i dzięki dodatkowemu zestawowi lusterek będę czuwał nad tym co dzieje się za nami). Później możemy kontynuować jazdy twoim samochodem.

Zapraszam również osoby, które nie mogą zdać egzaminu na prawo jazdy. Jeśli potrzebujesz nauczyć się jeździć, a nie tylko zdać, to ta usługa również jest dla Ciebie.

Zadzwoń – to do niczego nie zobowiązuje !

Mój tel.: 888-25-25-40

Jeśli potrzebujesz pomocy i jesteś zdecydowany dzwoń. Jeśli tylko chcesz uzyskać więcej informacji też dzwoń. Jak nie będę mógł odebrać to pewnie prowadzę jakieś zajęcia.  Wyślij smsa to ja oddzwonię.

Mój nr tel.: +48  888-25-25-40

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zobaczyć komentarze moich absolwentów zapraszam:

Konrad Lech

 

Co mogę zaoferować:

Jazdy doszkalające w Falenicy, Radości, Wawrze, Wesołej, Rembertowie i Sulejówku. Profesjonalne podejście, miłą atmosferę cierpliwość. Możemy również pojechać na trasy egzaminacyjne na Odlewniczą, Radarową bądź Bemowo. Sugeruje też pojeździć trochę po Śródmieściu to prawdziwa szkoła życia (do odważnych świat należy)!

Dlaczego ja? – Doświadczenie:

  • Ponad 10 lat doświadczenia w doskonaleniu techniki jazdy (praca na torach i w ODTJ – ośrodkach doskonalenia techniki jazdy).
  • Udział przy organizacji pokazów i szkoleń samochodowych (praca dla takich marek jak BMW, Land Rover, Seat, Ford, Renault, Jeep, Alfa Romeo).
  • Udział przy eventach motoryzacyjnych takich jak “motoprezent.pl” (jazdy pokazowe i instruktaż do pojazdów takich jak: Ferrari, Porsche, Lamborghini, Lotus).
  • Okazjonalne starty jako zawodnik w okręgowych rajdach samochodowych (w roki kierowcy jak i pilota). Tytuł V-ce mistrza w  rallysprintach (2008r).
  • Równolegle ponad 10 lat doświadczenia w nauce jazdy w Warszawie jako instruktor  oraz wykładowca.