Jazda to nasza
specjalność!

HAPPYdrive

Internetowa szkoła jazdy

Co nas wyróżnia?

– po pierwsze:
Innowacyjność – internetowa forma wykładów, dzięki której uczysz się na smartfonie, tablecie, laptopie, tak na prawdę na czym chcesz i gdzie tylko chcesz. Co najważniejsze, wszystko robisz we  własnym tempie. Nie musisz czekać aż rozpoczną się wykłady, bo zaczynasz je już w momencie zakupienia kursu. A przede wszystkim nie musisz chodzić i czekać, skończą się zbyt długie zajęcia, bo sam decydujesz kiedy się uczysz i ile się uczysz. Masz do dyspozycji multimedialne prezentacje i dostęp do państwowej bazy pytań egzaminacyjnych. Samemu decydujesz, które tematy potrzebujesz przerobić, żeby zaliczyć egzamin teoretyczny (oczywiście najlepiej by było przerobić wszystkie, co na pewno pomoże ci w późniejszych jazdach i zaoszczędzi czas twojemu instruktorowi, który nie będzie ci musiał tłumaczyć rzeczy oczywistych). Krótko mówiąc oszczędzasz czas, nie tracąc go na dojazdy, lecz przeznaczając go na naukę dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej formy nauczania. Zapomnij o tradycyjnych nudnych wykładach bo od 2015 roku można je odbyć inaczej (w formie e-learningu – szczegóły tutaj).

– po drugie:
Wyselekcjonowana kadra instruktorska, bo to nie szkoła uczy jeździć tylko ludzie w niej pracujący!
W naszej internetowej szkole jazdy, już w momencie zakupu kursu wiesz z kim będziesz się uczyć jeździć. Zanim zakupisz kurs wybierasz sobie instruktora, sprawdzasz jego profil i opinie o nim, możesz też do niego zadzwonić i porozmawiać. Dzięki temu wiesz co kupujesz, i wiesz że dostaniesz rzetelny kurs z miłym, cierpliwym i co najważniejsze sprawdzonym i wybranym przez siebie instruktorem.

– po trzecie:
My na prawdę uczymy. Naszym celem jest nauczyć cię jeździć bo jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Wielu z naszych instruktorów brało udział w różnego rodzaju zawodach samochodowych, organizowali szkolenia i eventy motoryzacyjne, mają bogate doświadczenie nie tylko w jeździe samochodami osobowymi ale również w prowadzeniu ogromnych wielotonowych ciężarówek, mamy pasjonatów podróży i jednośladów. Pamiętaj egzamin to tylko jeden z elementów nauki my chcemy pokazać Ci prawdziwą i przede wszystkim bezpieczną jazdę, a kiedy się tego nauczysz to egzamin na pewno zdasz.

Biorąc pod uwagę powyższe, nie zastanawiaj się więcej, i nie czekaj dłużej tylko już teraz wybierz swojego instruktora i zacznij się uczyć by zdobyć wreszcie swoje prawo jazdy.

powodzenia!
Pracownicy HAPPYdrive

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco i śledź naszego bloga.

Współpraca

Podoba Ci się to co robimy? Dołącz do nas!

Instruktorzy

Jeśli jesteś instruktorem i zgadzasz się z naszą myślą, że to instruktor uczy jeździć, a nie szkoła, Zapraszamy do współpracy. Kontakt poprzez e-email biuro@happydrive.pl.

Szkoły jazdy

Masz swoją szkołę jazdy? Chciałbyś umożliwić klientom zakup kursu u wybranego instruktora? Zapraszamy, porozmawiaj z nami o współpracy.

NASI INSTRUKTORZY