Jazda to nasza pasja!

HAPPYdrive

Wychodzimy z założenia, że to nie szkoła uczy jeździć tylko instruktor, z którym stawiasz swoje pierwsze kroki za kierownicą. Dlatego współpracujemy z najlepszymi instruktorami z różnych ośrodków szkolenia kierowców, a ty wybierasz z którym chcesz się uczyć jeździć już w momencie zakupu kursu. Wiemy również, że każdy przyswaja wiedzę we własnym tempie dlatego grupowe wykłady zastąpiliśmy indywidualną nauką teorii w domu wykorzystując nowoczesny system do nauki on-line. Naukę teorii możesz rozpocząć w dowolnym momencie(tzw. e-learning), a jazdy będziesz miał później z wybranym przez siebie instruktorem.

Co nas wyróżnia?

Innowacyjność – internetowa forma wykładów, dzięki której uczysz się na smartfonie, tablecie, laptopie, tak na prawdę na czym chcesz i gdzie tylko chcesz. Co najważniejsze, wszystko robisz we  własnym tempie. Nie musisz czekać aż rozpoczną się wykłady, bo zaczynasz je już w momencie zakupienia kursu. A przede wszystkim nie musisz chodzić i czekać, skończą się zbyt długie zajęcia, bo sam decydujesz kiedy się uczysz i ile się uczysz. Masz do dyspozycji multimedialne prezentacje i dostęp do państwowej bazy pytań egzaminacyjnych. Samemu decydujesz, które tematy potrzebujesz przerobić, żeby zaliczyć egzamin teoretyczny (oczywiście najlepiej by było przerobić wszystkie, co na pewno pomoże ci w późniejszych jazdach i zaoszczędzi czas twojemu instruktorowi, który nie będzie ci musiał tłumaczyć rzeczy oczywistych). Krótko mówiąc oszczędzasz czas, nie tracąc go na dojazdy, lecz przeznaczając go na naukę dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej formy nauczania. Zapomnij o tradycyjnych nudnych wykładach bo od 2015 roku można je odbyć inaczej (w formie e-learningu).

Wyselekcjonowana kadra instruktorska, bo to nie szkoła uczy jeździć tylko ludzie w niej pracujący!
W naszej internetowej szkole jazdy, już w momencie zakupu kursu wiesz z kim będziesz się uczyć jeździć. Zanim zakupisz kurs wybierasz sobie instruktora, sprawdzasz jego profil i opinie o nim, możesz też do niego zadzwonić i porozmawiać. Dzięki temu wiesz co kupujesz, i wiesz że dostaniesz rzetelny kurs z miłym, cierpliwym i co najważniejsze sprawdzonym i wybranym przez siebie instruktorem.

Pasja – my na prawdę uczymy ponieważ jazda to nasza pasja. Naszym celem jest nauczyć cię jeździć bo jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Wielu z naszych instruktorów brało udział w różnego rodzaju zawodach samochodowych, organizowali szkolenia i eventy motoryzacyjne, mają bogate doświadczenie nie tylko w jeździe samochodami osobowymi ale również w prowadzeniu ogromnych wielotonowych ciężarówek, mamy pasjonatów podróży i jednośladów. Pamiętaj egzamin to tylko jeden z elementów nauki my chcemy pokazać Ci prawdziwą i przede wszystkim bezpieczną jazdę, a kiedy się tego nauczysz to egzamin na pewno zdasz.

Biorąc pod uwagę powyższe, nie zastanawiaj się więcej, i nie czekaj dłużej tylko już teraz wybierz swojego instruktora i zacznij się uczyć by zdobyć wreszcie swoje prawo jazdy.

Powodzenia!
Pracownicy HAPPYdrive

NASI INSTRUKTORZY