Kurs na prawo jazdy
kat. B Teoria w domu

“Kurs prawa jazdy kat. B Teoria w domu”, to nowoczesny kurs przygotowujący do egzaminu państwowego na prawo jazdy.
W ramach kursu dostajemy:

1. 100-dniowy dostęp do najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców z wykładami online. *
2. 100-dniowy dostęp do wszystkich pytań z państwowej bazy danych. *
3. 40/30 godzin jazd praktycznych z wybranym instruktorem nauki jazdy.
4. Kurs pierwszej pomocy

Jak to dokładnie wygląda?
Po zapisaniu się na kurs i dokonaniu pierwszej wpłaty, otrzymujesz od nas mailowo login i hasło do twojego konta internetowego z kursem i bazy państwowych pytań egzaminacyjnych. Po zalogowaniu się nic już nie stoi na przeszkodzie abyś zaczął się uczyć do swojego egzaminu na prawko. Gdy stwierdzisz że jesteś przygotowany do egzaminu, udajesz się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD) i zdajesz państwowy egzamin teoretyczny. Po zdaniu egzaminu umawiasz się z nami na zajęcia praktyczne, podczas których uczysz się po prostu jeździć, oraz na kurs pierwszej pomocy. Zdajesz potem egzamin wewnętrzny przeprowadzanym wg. tych samych kryteriów co egzamin państwowy na prawo jazdy. Na samym końcu pozostało Ci tylko zdać egzamin w WORDzie i gratulacje, ciesz się swoim prawem jazdy.

Największą zaletą naszego kursu jest to że nie musisz wychodzić w ogóle z domu, co oznacza, że wszystko aż do części praktycznej kursu, odbywa się przez internet, a aplikacja na której uczysz się teorii działa bez problemu na urządzeniach mobilnych.

KURS EKSPRESOWY
Jest to kurs w wersji przyspieszonej, który umożliwia skończenie praktycznej części kursu w 15 dni. W celu zapewnienia jak najszybszego skończenia kursu, możliwe że jazdy będą realizowanie z więcej niż jednym instruktorem. W przypadku rzadkich zdarzeń losowych, takich jak awaria samochodu, choroba instruktora itp., kurs może się wydłużyć.

Kurs HAPPYdrive.pl krok po kroku.
1. Kupujesz e-kurs z wybranym instruktorem
2. Wyrabiasz PKK
3. Zdajesz państwowy egzamin teoretyczny
4. Ukończ jazdy ze swoim instruktorem
5. Zapisz się na egzamin państwowy z jazd
6. Ciesz się swoim Prawem Jazdy

 

*(W wypadku wpłacenia opcji zaliczki dostęp przyznawany jest na 60 dni bez wykładów online)

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające przed egzaminem

Tematyka zajęć dobierana indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta:
– jazda trasami egzaminacyjnymi
– plac manewrowy
– poprawa techniki jazdy

Jazdy doszkalające dla posiadaczy prawa jazdy

Jazdy dla osób mających długą przerwę w prowadzeniu pojazdów, a także dla osób czujących się niepewnie za kierownicą. Tematyka zajęć dobierana indywidualnie:
– prawidłowa technika jazdy, eliminacja złych nawyków za kierownicą
– jazda w ruchu drogowym, kontrola przestrzeni wokół pojazdu, jazda w dużym natężeniu ruchu
– nauka parkowania, wyczucie wymiarów pojazdu
– ekodriving, wiedza z budowy pojazdu i praktyczne jej wykorzystanie podczas jazdy

W celu umówienia się na jazdy doszkalające, prosimy wybrać instruktora ze strony  „Instruktorzy”  i zadzwonić pod podany numer telefonu.

Akademia doskonalenia jazdy Konrada Lecha

Jazdy doszkalające z instruktorem posiadającym nie tylko wiedzę z zakresu nauki jazdy, ale również bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń doskonalenia techniki jazdy sprawdź

 

 

Doskonalenie techniki jazdy
Oferta TYLKO dla Firm

Jazda na troleju

Symulacja jazdy poślizgiem z wykorzystaniem samochodu wyposażonego w troleje. W trakcie szkolenia instruktor zapoznaje uczestników ze zjawiskiem nadsterowności.

Szkolenie bezpiecznej jazdy na płytach poślizgowych

Szkolenie ma na celu poprawić technikę jazdy uczestników oraz podnieść umiejętność przewidywania zagrożeń, poprzez symulacje trudnych sytuacji na drodze i wnikliwą analizę błędów popełnianych podczas ćwiczeń.

Zapytania ofertowe prosimy składać na adres: biuro@happydrive.pl

NASI INSTRUKTORZY