Rafał Wróbel

:  , , ,   |   Kat.:  B   |   Model samochodu:  Hyundai i20   |   pa_color:  3500   |   Instruktorzy Wawer Wesoła
Rafał Wróbel
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 23 ocen klientów
(23 opinie klienta)

3500 zł

Aby zakupić godziny doszkalające – skontaktuj się bezpośrednio z instruktorem pod nr tel: 511 619 433

 • Wyczyść
SKU: brak

Instruktor Rafał jeździ w dzielnicach Wawer, Wesoła, Sulejówek. Jego numer telefonu to 511 619 433. Jeździ samochodem Hyundai I20.

 

Przygodę z nauką jazdy zaczął w 2008r.
Ma trzy kategorie prawa jazdy A B C. Posiada w sobie żyłkę pedagoga każdego kursanta traktuję indywidualnie z szacunkiem i empatią. Główną jego zaletą jest cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały. Stosuje wszelkie zasady bezpiecznej jazdy , posiada umiejętność ich praktycznej interpretacji i przekazywania ich uczestnika kursu.

Co chcesz kupić?

E-kurs, sama teoria, E-kurs + 30 godzin jazd – całość, E-kurs + 30 godzin jazd – zaliczka, Dopłata do Kursu Ekspresowego

Kat.

B

Model samochodu

Hyundai i20

23 opinie dla Rafał Wróbel

 1. Oceniony 5 na 5.

  Bartosz Grabowski

  Bardzo polecam Pana Rafała jako instruktora jazdy. Jest spokojny i cierpliwy, wszystko bardzo dobrze tłumaczy – nauka jazdy z Nim to przyjemność. Polecam wszystkim , którzy chcą podszkolić swoje umiejętności przed egzaminem. Jeszcze raz dziękuje Panie Rafale.

 2. Oceniony 5 na 5.

  Julia

  Świetne podejście i pełen profesjonalizm!

 3. Oceniony 5 na 5.

  Marta

  Rafał najlepszy instruktor na jakiego można było trafić 🙂 Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kursanta, duża cierpliwość, umiejętnie przekazywana wiedza plus miła atmosfera. Czego chcieć więcej? Gorąco polecam!!!!

 4. Oceniony 5 na 5.

  Zuzanna

  Rafał to bardzo dobry instruktor. Najlepszy na jakiego trafiłam. Dzięki Rafałowi udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem!

  Polecam z czystym sumieniem.

 5. Oceniony 5 na 5.

  Łukasz

  Rafał jest doskonałym instruktorem, profesjonalistą w każdym calu. Dba o to, żeby w trakcie kursu wyrobić sobie dobre nawyki oraz wyeliminować popełniane błędy, dzięki czemu późniejsza jazda, jak i egzamin nie sprawiają problemów. Wszystko omawiał konkretnie i dokładnie. Przychodziłem na jazdy z przyjemnością. Cieszę się bardzo, że miałem okazję uczyć się u niego. Każdemu kto zastanawia się nad wyborem instruktora polecam wybrać Pana Rafała, a na pewno nie pożałuje swojej decyzji !

 6. Oceniony 5 na 5.

  Malgorzatka Sterkowska

  Gorąco polecam Rafała świetny instruktor. Pełen profesjonalizm,umie przekazać cenne wskazówki, wyłapuje błędy fajnie je omawia i tłumaczy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki Rafałowi i jego radom zdałam egzamin.
  Bardzo dziękuję.

 7. Oceniony 5 na 5.

  Maks

  Bardzo polecam instruktora Rafała, miałem z nim 6 godzin jazd doszkalających. Rafał jest bardzo uważny i skupiony na kursancie przez cały czas trwania zajęć – potrafi dostrzec każdy element, który nadaje się do poprawy, ale i pochwalić oraz docenić postęp. Poza tym jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ma też bardzo duże doświadczenie, które, jak od razu można zauważyć, przekuwa w skuteczne nauczanie. Jeździłem z nim na parę dni przed egzaminem praktycznym – zdane za pierwszym razem, do czego na pewno przyczyniły się bardzo produktywne i przyjemne jazdy z Rafałem 🙂

 8. Oceniony 5 na 5.

  Wiktoria

  Super instruktor! Zdane za pierwszym razem :))

 9. Oceniony 5 na 5.

  Monika

  Super instruktor!!!, córka po lekcjach z Panem Rafałem zdała egzamin za pierwszym razem szczerze polecam!

 10. Oceniony 5 na 5.

  Marta

  Polecam z całego serca, Rafał jest świetnym instruktorem, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dzięki jazdom doszkalającym nabrałam pewności siebie za kierownicą i bez problemu zdałam egzamin.

 11. Oceniony 5 na 5.

  Julia

  Ogromnie polecam instruktora Rafała. Przede wszystkim jest bardzo kompetentny, zrozumiale tłumaczy i jest świetnym nauczycielem. Ma indywidualne podejście, jest bardzo cierpliwy, wspierający i pozwalający uwierzyć w swoje możliwości, umiejętności i w to, że będzie się dobrym kierowcą. Po jazdach doszkalających z Rafałem nabrałam dużo pewności siebie i swobody podczas jazdy, wyprostowałam błędy i zdobyłam umiejętności, które nie zostały mi przekazane na kursie. Atmosfera na jazdach jest bardzo przyjemna, sprzyjająca osobom które stresują się za kierownicą 😉 Każde zajęcia odbywały się z dużym zaangażowaniem Rafała, każda godzina była bardzo dobrze wykorzystana. To instruktor, który wspiera do końca, wierzy w sukces i przechodzi drogę do prawka z kursantem od początku do końca z dużą determinacją i zaangażowaniem. Widać, że lubi swoją pracę i zależy mu na wyszkoleniu dobrych kierowców. Bardzo polecam!

 12. Oceniony 5 na 5.

  Stasiek

  Pan Rafał był moim instruktorem doszkalającym, jeździłem z Nim przez 5 godzin i bardzo trafnie wskazał mi co robię źle, jakie nawyki powinienem zmienić w jeździe a także zabrał mnie na jazdy w okolicy WORD-u i pokazał ważne punkty, przez które mogę przejeżdżać na egzaminie. Jest to też instruktor, który ma zupełnie niestandardowe podejście do uczącego się, co zdecydowanie zachęca do dalszej jazdy i poprawy swoich błędów.

 13. Oceniony 5 na 5.

  Krystian (zweryfikowany)

  Osobiście polecam instruktora Rafała. Świetne lekcje w miłej i zabawnej atmosferze, dobrze przekazana wiedza którą otrzymałem na kursie zaowocowała zdaniem egzaminu.

 14. Oceniony 5 na 5.

  Paulina (zweryfikowany)

  Bardzo polecam instruktora Rafała
  Nauczy mnie jeździć i myśleć na drodze,udzielił wielu cennych wskazówek dzięki czemu egzamin zdałam za pierwszym razem,lekcje prowadzone w miłej atmosferze.BARDZO POLECAM !!!

 15. Oceniony 5 na 5.

  Tomasz

  Pan Rafał uczył mnie od zera, i udało mi się zdać za pierwszym razem.
  Na samych jazdach jest pozytywna atmosfera, szczerze polecam instruktora!

 16. Oceniony 5 na 5.

  Maciej

  Naprawdę polecam Pana Rafała. Doskonale potrafi nauczyć jeździć, a nie tylko przygotować do egzaminu. Przede wszystkim przez indywidualne podejście, cierpliwość i wiele cennych wskazówek potrafi zachęcić do jazdy i jej nauczyć.

 17. Oceniony 5 na 5.

  Maciej

  Polecam Rafała – przede wszystkim potrafi nauczyć jeździć i odnaleźć się w każdych warunkach na drodze, a nie tylko przygotować do egzaminu. Poprzez indywidualne podejście do kursanta, cierpliwość
  i wiele cennych wskazówek potrafi naprawdę sprawić, że jazda staje się przyjemnością. Zaś do samego egzaminu podchodzi się na spokojnie. 🙂

 18. Oceniony 5 na 5.

  Ania

  Po 6 latach od ukończenia kursu podstawowego i niezdanym egzaminie postanowiłam wziąć się z problemem jeszcze raz za bary. Awersja do wszelkich pojazdów posiadających silnik nie dodawała mi animuszu, ale… trafiłam na P. Rafała.
  Czytelność przekazywanych komunikatów, precyzja w objaśnianiu związków przyczynowo-skutkowych między używaniem sprzęgła a zatorem powstałym za autem, bezbrzeżna wyrozumiałość i anielska cierpliwość – P. Rafał totalnie nie dał po sobie poznać, że w kolejce po żądny wiedzy umysł nie stałam, do tego szeroka wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego – wszystko to sprawiło, że po 6 latach przerwy egzamin zdany przy pierwszym podejściu! Z najczystszym sumieniem polecam szkolenia u P. Rafała! 😉

 19. Oceniony 5 na 5.

  Hubert

  Jedyna skuteczna szkoła jazdy w Wawrze . Polecam Rafała !

 20. Oceniony 5 na 5.

  Teresa

  Byłam ciężkim przypadkiem jeżeli chodzi o jeżdżenie autem miałam spore dziury w technice kierowania i tak dalej mimo ze dawno już 30h zostało wyjeżdżone mimo takich braków dzięki jazdom z instruktorem Rafałem jego optymistycznym podejściu i cierpliwości zdobyłam te upragnione prawo jazdy
  WSZYSTKIM Z RĘKA NA SUMIENIU POLECAM P. RAFAŁA GWARANTUJE ZE ODDAJE WSZYSTKICH e- L -kowców W DOBRE RĘCE !
  (jestem tego żywym przykładem)

 21. Oceniony 5 na 5.

  Maciej Pszona (opinia google.pl)

  Bardzo polecam,a w szczególności instruktora Rafała.Swoim zaangażowaniem i przyjaznym podejściem uczynił z nauki jazdy przyjemność.Jeszcze raz POLECAM!

 22. Oceniony 5 na 5.

  Marta

  Bardzo polecam instruktora Rafała !!!
  Najlepszy instruktor, pełen cierpliwości. Nauczył mnie jeździć i myśleć na drodze, udzielił wielu cennych wskazówek, dzięki Rafałowi egzamin zdany.
  BARDZO POLECAM !!!

 23. Oceniony 5 na 5.

  Kamil

  Rafał – doskonały instruktor

  Kamil
  Napisz profesjonalną bardzo dobrą opinię o instruktorze nauki jazdy Rafale

  Jako instruktor nauki jazdy, Rafał wykazuje się doskonałymi umiejętnościami i niezwykłą cierpliwością w prowadzeniu swoich uczniów przez cały proces nauki jazdy. Jest to wyjątkowy nauczyciel, który potrafi stworzyć przyjazną i komfortową atmosferę, dzięki czemu uczniowie czują się swobodnie i zrelaksowani podczas zajęć.

  Rafał posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, którą skutecznie przekazuje swoim uczniom. Dzięki temu, że jest bardzo cierpliwy i elastyczny w swoim podejściu, potrafi dopasować metody nauki do indywidualnych potrzeb każdego z uczniów.

  Ponadto, Rafał jest bardzo profesjonalny i dba o to, aby jego uczniowie byli bezpieczni podczas jazdy. Zawsze przestrzega zasad ruchu drogowego oraz wyjaśnia, jak postępować w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych.

  Podsumowując, Rafał to instruktor nauki jazdy, który wykazuje się doskonałymi umiejętnościami, cierpliwością i profesjonalizmem. Jego uczniowie mają szansę nauczania się od najlepszego i osiągania sukcesów w jeździe samochodem. Polecam go wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości szkolenia w dziedzinie nauki jazdy.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *