Rafał Wróbel

:  , , ,   |   Kat.:  B   |   Model samochodu:  Hyundai i20   |   pa_color:  3500   |   Instruktorzy Wawer Wesoła
Rafał Wróbel
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 33 ocen klientów
(33 opinie klienta)

4200 zł

Aby zakupić godziny doszkalające – skontaktuj się bezpośrednio z instruktorem pod nr tel: 511 619 433

 • Wyczyść
SKU: brak

Instruktor Rafał zaczyna jazdy w dzielnicach Wawer, Wesoła, Sulejówek. Jego numer telefonu to 511 619 433.  Jeździ samochodami

 • Skrzynia manualna – Hyundai I20 –  taki jak w WORDach w Warszawie
 • Skrzynia automatyczna – Toyota Yaris – auto udostępniane na  egzamin państwowy w WORD

Terminy i godziny jazd umawiane są indywidualnie.

Przygodę z nauką jazdy zaczął w 2008r.
Ma trzy kategorie prawa jazdy A B C. Posiada w sobie żyłkę pedagoga każdego kursanta traktuję indywidualnie z szacunkiem i empatią. Główną jego zaletą jest cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały. Stosuje wszelkie zasady bezpiecznej jazdy , posiada umiejętność ich praktycznej interpretacji i przekazywania ich uczestnikom kursu.

Co chcesz kupić?

E-kurs, sama teoria, E-kurs + 30 godzin jazd – całość, E-kurs + 30 godzin jazd – zaliczka, Dopłata do Kursu Ekspresowego

Kat.

B

Model samochodu

Hyundai i20

33 opinie dla Rafał Wróbel

 1. Oceniony 5 na 5.

  Bartosz Grabowski

  Bardzo polecam Pana Rafała jako instruktora jazdy. Jest spokojny i cierpliwy, wszystko bardzo dobrze tłumaczy – nauka jazdy z Nim to przyjemność. Polecam wszystkim , którzy chcą podszkolić swoje umiejętności przed egzaminem. Jeszcze raz dziękuje Panie Rafale.

 2. Oceniony 5 na 5.

  Julia

  Świetne podejście i pełen profesjonalizm!

 3. Oceniony 5 na 5.

  Marta

  Rafał najlepszy instruktor na jakiego można było trafić 🙂 Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kursanta, duża cierpliwość, umiejętnie przekazywana wiedza plus miła atmosfera. Czego chcieć więcej? Gorąco polecam!!!!

 4. Oceniony 5 na 5.

  Zuzanna

  Rafał to bardzo dobry instruktor. Najlepszy na jakiego trafiłam. Dzięki Rafałowi udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem!

  Polecam z czystym sumieniem.

 5. Oceniony 5 na 5.

  Łukasz

  Rafał jest doskonałym instruktorem, profesjonalistą w każdym calu. Dba o to, żeby w trakcie kursu wyrobić sobie dobre nawyki oraz wyeliminować popełniane błędy, dzięki czemu późniejsza jazda, jak i egzamin nie sprawiają problemów. Wszystko omawiał konkretnie i dokładnie. Przychodziłem na jazdy z przyjemnością. Cieszę się bardzo, że miałem okazję uczyć się u niego. Każdemu kto zastanawia się nad wyborem instruktora polecam wybrać Pana Rafała, a na pewno nie pożałuje swojej decyzji !

 6. Oceniony 5 na 5.

  Malgorzatka Sterkowska

  Gorąco polecam Rafała świetny instruktor. Pełen profesjonalizm,umie przekazać cenne wskazówki, wyłapuje błędy fajnie je omawia i tłumaczy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki Rafałowi i jego radom zdałam egzamin.
  Bardzo dziękuję.

 7. Oceniony 5 na 5.

  Maks

  Bardzo polecam instruktora Rafała, miałem z nim 6 godzin jazd doszkalających. Rafał jest bardzo uważny i skupiony na kursancie przez cały czas trwania zajęć – potrafi dostrzec każdy element, który nadaje się do poprawy, ale i pochwalić oraz docenić postęp. Poza tym jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ma też bardzo duże doświadczenie, które, jak od razu można zauważyć, przekuwa w skuteczne nauczanie. Jeździłem z nim na parę dni przed egzaminem praktycznym – zdane za pierwszym razem, do czego na pewno przyczyniły się bardzo produktywne i przyjemne jazdy z Rafałem 🙂

 8. Oceniony 5 na 5.

  Wiktoria

  Super instruktor! Zdane za pierwszym razem :))

 9. Oceniony 5 na 5.

  Monika

  Super instruktor!!!, córka po lekcjach z Panem Rafałem zdała egzamin za pierwszym razem szczerze polecam!

 10. Oceniony 5 na 5.

  Marta

  Polecam z całego serca, Rafał jest świetnym instruktorem, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dzięki jazdom doszkalającym nabrałam pewności siebie za kierownicą i bez problemu zdałam egzamin.

 11. Oceniony 5 na 5.

  Julia

  Ogromnie polecam instruktora Rafała. Przede wszystkim jest bardzo kompetentny, zrozumiale tłumaczy i jest świetnym nauczycielem. Ma indywidualne podejście, jest bardzo cierpliwy, wspierający i pozwalający uwierzyć w swoje możliwości, umiejętności i w to, że będzie się dobrym kierowcą. Po jazdach doszkalających z Rafałem nabrałam dużo pewności siebie i swobody podczas jazdy, wyprostowałam błędy i zdobyłam umiejętności, które nie zostały mi przekazane na kursie. Atmosfera na jazdach jest bardzo przyjemna, sprzyjająca osobom które stresują się za kierownicą 😉 Każde zajęcia odbywały się z dużym zaangażowaniem Rafała, każda godzina była bardzo dobrze wykorzystana. To instruktor, który wspiera do końca, wierzy w sukces i przechodzi drogę do prawka z kursantem od początku do końca z dużą determinacją i zaangażowaniem. Widać, że lubi swoją pracę i zależy mu na wyszkoleniu dobrych kierowców. Bardzo polecam!

 12. Oceniony 5 na 5.

  Stasiek

  Pan Rafał był moim instruktorem doszkalającym, jeździłem z Nim przez 5 godzin i bardzo trafnie wskazał mi co robię źle, jakie nawyki powinienem zmienić w jeździe a także zabrał mnie na jazdy w okolicy WORD-u i pokazał ważne punkty, przez które mogę przejeżdżać na egzaminie. Jest to też instruktor, który ma zupełnie niestandardowe podejście do uczącego się, co zdecydowanie zachęca do dalszej jazdy i poprawy swoich błędów.

 13. Oceniony 5 na 5.

  Krystian (zweryfikowany)

  Osobiście polecam instruktora Rafała. Świetne lekcje w miłej i zabawnej atmosferze, dobrze przekazana wiedza którą otrzymałem na kursie zaowocowała zdaniem egzaminu.

 14. Oceniony 5 na 5.

  Paulina (zweryfikowany)

  Bardzo polecam instruktora Rafała
  Nauczy mnie jeździć i myśleć na drodze,udzielił wielu cennych wskazówek dzięki czemu egzamin zdałam za pierwszym razem,lekcje prowadzone w miłej atmosferze.BARDZO POLECAM !!!

 15. Oceniony 5 na 5.

  Tomasz

  Pan Rafał uczył mnie od zera, i udało mi się zdać za pierwszym razem.
  Na samych jazdach jest pozytywna atmosfera, szczerze polecam instruktora!

 16. Oceniony 5 na 5.

  Maciej

  Naprawdę polecam Pana Rafała. Doskonale potrafi nauczyć jeździć, a nie tylko przygotować do egzaminu. Przede wszystkim przez indywidualne podejście, cierpliwość i wiele cennych wskazówek potrafi zachęcić do jazdy i jej nauczyć.

 17. Oceniony 5 na 5.

  Maciej

  Polecam Rafała – przede wszystkim potrafi nauczyć jeździć i odnaleźć się w każdych warunkach na drodze, a nie tylko przygotować do egzaminu. Poprzez indywidualne podejście do kursanta, cierpliwość
  i wiele cennych wskazówek potrafi naprawdę sprawić, że jazda staje się przyjemnością. Zaś do samego egzaminu podchodzi się na spokojnie. 🙂

 18. Oceniony 5 na 5.

  Ania

  Po 6 latach od ukończenia kursu podstawowego i niezdanym egzaminie postanowiłam wziąć się z problemem jeszcze raz za bary. Awersja do wszelkich pojazdów posiadających silnik nie dodawała mi animuszu, ale… trafiłam na P. Rafała.
  Czytelność przekazywanych komunikatów, precyzja w objaśnianiu związków przyczynowo-skutkowych między używaniem sprzęgła a zatorem powstałym za autem, bezbrzeżna wyrozumiałość i anielska cierpliwość – P. Rafał totalnie nie dał po sobie poznać, że w kolejce po żądny wiedzy umysł nie stałam, do tego szeroka wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego – wszystko to sprawiło, że po 6 latach przerwy egzamin zdany przy pierwszym podejściu! Z najczystszym sumieniem polecam szkolenia u P. Rafała! 😉

 19. Oceniony 5 na 5.

  Hubert

  Jedyna skuteczna szkoła jazdy w Wawrze . Polecam Rafała !

 20. Oceniony 5 na 5.

  Teresa

  Byłam ciężkim przypadkiem jeżeli chodzi o jeżdżenie autem miałam spore dziury w technice kierowania i tak dalej mimo ze dawno już 30h zostało wyjeżdżone mimo takich braków dzięki jazdom z instruktorem Rafałem jego optymistycznym podejściu i cierpliwości zdobyłam te upragnione prawo jazdy
  WSZYSTKIM Z RĘKA NA SUMIENIU POLECAM P. RAFAŁA GWARANTUJE ZE ODDAJE WSZYSTKICH e- L -kowców W DOBRE RĘCE !
  (jestem tego żywym przykładem)

 21. Oceniony 5 na 5.

  Maria Wuttke (opinia z google.pl)

  Jazdy z Rafałem- rzeczowo i merytorycznie a jednocześnie bardzo sympatycznie i empatycznie.
  Rafał wielkie dzięki raz jeszcze

 22. Oceniony 5 na 5.

  Mati Barnat (opinia z google.pl)

  Bardzo polecam Pana Rafała, jest najlepszym intruktorem na jakiego trafiłam podczas mojej dwuletniej przygody z robieniem prawa jazdy. Potrafi jasno wytłumaczyć co i jak działa na drodze oraz zauważa błędy które inni instruktorzy przeoczyli.

 23. Oceniony 5 na 5.

  Maciej Pszona (opinia google.pl)

  Bardzo polecam,a w szczególności instruktora Rafała.Swoim zaangażowaniem i przyjaznym podejściem uczynił z nauki jazdy przyjemność.Jeszcze raz POLECAM!

 24. Oceniony 5 na 5.

  Marta

  Bardzo polecam instruktora Rafała !!!
  Najlepszy instruktor, pełen cierpliwości. Nauczył mnie jeździć i myśleć na drodze, udzielił wielu cennych wskazówek, dzięki Rafałowi egzamin zdany.
  BARDZO POLECAM !!!

 25. Oceniony 5 na 5.

  Kamil

  Rafał – doskonały instruktor

  Kamil
  Napisz profesjonalną bardzo dobrą opinię o instruktorze nauki jazdy Rafale

  Jako instruktor nauki jazdy, Rafał wykazuje się doskonałymi umiejętnościami i niezwykłą cierpliwością w prowadzeniu swoich uczniów przez cały proces nauki jazdy. Jest to wyjątkowy nauczyciel, który potrafi stworzyć przyjazną i komfortową atmosferę, dzięki czemu uczniowie czują się swobodnie i zrelaksowani podczas zajęć.

  Rafał posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, którą skutecznie przekazuje swoim uczniom. Dzięki temu, że jest bardzo cierpliwy i elastyczny w swoim podejściu, potrafi dopasować metody nauki do indywidualnych potrzeb każdego z uczniów.

  Ponadto, Rafał jest bardzo profesjonalny i dba o to, aby jego uczniowie byli bezpieczni podczas jazdy. Zawsze przestrzega zasad ruchu drogowego oraz wyjaśnia, jak postępować w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych.

  Podsumowując, Rafał to instruktor nauki jazdy, który wykazuje się doskonałymi umiejętnościami, cierpliwością i profesjonalizmem. Jego uczniowie mają szansę nauczania się od najlepszego i osiągania sukcesów w jeździe samochodem. Polecam go wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości szkolenia w dziedzinie nauki jazdy.

 26. Oceniony 5 na 5.

  Karolina

  Z całego serca polecam Instruktora Rafała!

  Rafał przed wszystkim uczy samodzielności. Jest bardzo skupiony na kursancie. Uczy prawidłowej technik, wyłapuje najmniejsze błędy. Jest bardzo profesjonalny.
  Widać ze Rafałowi bardzo zależy na tym, aby nauczyć kursanta bezpiecznej jazdy.
  Jest cierpliwy i wyrozumiały.
  Bardzo wspierał mnie przez te wszystkie godziny, co uważam ze jest bardzo ważne.
  Z przyjemnością przychodziłam na jazdy!

  Uważam, ze nie mogłam trafić na lepszego instruktora! Polecam!

 27. Oceniony 5 na 5.

  Antoni Niemczak (opinia z google.pl)

  Najlepsza szkoła jazdy. Pan Rafał to świetny gość i bardzo dobry nauczyciel. Zawsze wszystko wytłumaczy i we wszystkim pomoże. Serdecznie polecam.

 28. Oceniony 5 na 5.

  Agnieszka Marczak (opinia z google.pl)

  Nauka z wami to przyjemność.
  Szkolenie odbyło się sprawnie. Pełen profesjonalizm.

  Rafał to idealny instruktor, potrafił opanować moją chaotyczność, przekazać wiedzę i umiejętności ,które pozwoliły na zdanie egzaminu i sprawną jazdę.

  Bardzo dziękuje

 29. Oceniony 5 na 5.

  Liwia Nowak

  Polecam gorąco Rafała, zdałam za pierwszym razem!! Świetnie mnie przygotował, a wszystko w luźnej i uśmiechniętej atmosferze.

 30. Oceniony 5 na 5.

  Ksawery (zweryfikowany)

  Pan Rafał to bardzo merytoryczny i doświadczony instruktor, który w fenomenalny i prosty sposób umie wytłumaczyć technikę kierowania pojazdem. Dzięki jazdom z Panem Rafałem rzeczywiście nauczyłem się prowadzić, a nie tylko zdać egzamin! Po kursie czuje się pewny siebie podczas prowadzenia. Poza rozległą wiedzą i świetnym sposobem nauczania Pan Rafał jest również niesamowicie miłą, cierpliwą i uprzejmą osobą, a jazdy i rozmowy z nim zawsze były bardzo przyjemne!
  Serdecznie polecam

 31. Oceniony 5 na 5.

  Marzena (zweryfikowany)

  POLECAM BARDZO FANTASTYCZNEGO NAUCZYCIELA, INSTRUKTORA… Rafała … ,cierpliwy, wyrozumiały pełny pogody ducha zawsze uśmiechnięty . PEŁNY PROFESJONALIZM super przygotował mnie do egzaminu (a zemną nie było łatwo )zawsze służy pomocą i można na niego liczyć. ZŁOTY CZŁOWIEK BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ Panie Rafale

 32. Oceniony 5 na 5.

  Zuzanna (zweryfikowany)

  Z całego serca polecam pana Rafała. Potrafi przekazać wiedzę w sposób jasny i zrozumiały dla kursanta. Jazdy prowadzi w tak bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze, ze aż nie mogłam doczekać się następnych jazd. Nie denerwuje się, gdy coś nie wychodzi, tylko ćwiczy to z kursantem i tłumaczy dopóki nie będzie to zrozumiałe. Dzięki niemu nabrałam pewności na drodze, nie bałam sie i nie stresowałam. Najlepszy instruktor na jakiego można trafić! Oba egzaminy zdane za pierwszym razem! Ogromnie polecam i bardzo dziękuje

 33. Oceniony 5 na 5.

  Iryna Mukosii (zweryfikowany)

  Zdałam egzamin z pierwszego razu!!!
  Rafał to nie tylko profesjonalista, ale także osoba, która doskonale rozumie potrzeby uczących się. Jego umiejętność tłumaczenia trudnych kwestii w prosty sposób sprawia, że każda lekcja jest pouczająca, ale również przyjemna. Jest niezwykle cierpliwy, zawsze gotów pomóc i odpowiadać na wszystkie pytania uczniów. Jego pasja do nauczania sprawia, że nauka jazdy staje się przygodą pełną pozytywnych doświadczeń. Bez wątpienia mogę polecić tego kierowcę każdemu, kto szuka nie tylko kompetentnego instruktora, ale również przyjaznej i wspierającej osoby.”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *